Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Menemen Psikolog

İzmir Menemen Psikolog...

Menemen Psikolog

Menemen psikolog ihtiyacı için bireyler, ebeveynler, çiftler için Aybros Psikolojik ve danışmanlık merkezi her zaman hizmetinizde. Bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Menemen Psikolog

Menemen psikolog” ihtiyacı için bireyler, ebeveynler, çiftler psikolojik danışmanlık merkezi arayabiliyorlar. Bu yazımızda psikolojik destek almak isteyen ve başlıca süreç hakkında bilgi almak niyetinde olan okuyucular için bilgilendirme yazımızda sorularınıza cevap bulacaksınız.

Ne zaman Psikolojik Destek Almalıyım?Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten araştırarak buldum yorumlar çok olumluydu iyi ki de destek almışım diyorum. Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri Merve hocama başvurmak oldu. Panik atak hastasıydım hocama başvurmadan önce ilaç tedavisi aldım terapiler aldım iki ayrı psikologdan fayda etmedi. Bence bu hastalığı bilen anlayan uzman yardım etmeli. Yeri geldi bana ölmezsin dahi dedi bir uzman. Merve hocam bana öyle anlayışlı yaklaştı ne yaşıyorum öyle anladı ki aha dedim işte sonunda doğru yerdeyim ve ümidim inancım aşırı arttı. Panik atak artık beni rahatsız etmiyor kafama takmıyorum. Olmadığım kadar enerjik hayat doluyum. Birkaç ay gibi sürede kendime geldim dik durmayı hatırladım. Varsa atakları olan bunalıp çaresiz hisseden ben Merve beyi 1 sn düşünmeden öneriyorum. Kendisi birçok hastaya merhem olan biri, bana da büyük faydası oldu çok şükür teşekkürler onlarca yüzlerce kez. İlgilenen sekreterlere kadar selamlar

me….r Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

ir…..r. Doğrulanmış Kullanıcı


Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

asl…..e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


3 seans psikolog desteği aldım ve çok fayda gördüm. İyi ki gitmişim ve başka sorunlarım olduğunda da gideceğim bir kurum.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Muhammed Ergen Doğrulanmış Kullanıcı


Isinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulundugu bir kurum. Biz aile terapisi icin basvurduk, 6. seansimizi da yaptik cok degisim yasadik, gelisme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacagız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikologumuzu

Hasan Hüseyin A. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Burak N. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldıgımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergamada psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Sogukluklar kirginliklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Mehmet I. Doğrulanmış Kullanıcı


Merve Hanım alanında uzman ve işini layıkıyla yapan çok iyi bir insan. Her türlü derdimi anlatabildiğim en iyi arkadaşım. Tavsiye ederim, çok memnun kalacaksınız.

Fatma Ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim bir anda Merve Hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine uzun süredir gidiyorum bana her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Serap T. Doğrulanmış Kullanıcı


Günlük yaşam işlevleri bozulduysa, birey kendini işine ve keyif aldığı aktivitelere veremiyorsa, stresle baş etmede problemler, tek başına çözemediği ve çevresinden sosyal destek alamadığı durumlarda, yalnız, çaresiz ve ümitsiz hissedilen süreçlerde psikolog desteği alınması gerekmektedir. Bireysel problemlerin yanısıra çocuk ve ergen sorunları, aile – çift terapisi alanını ilgilendiren durumlarda da danışmanlık alınması faydalı olacaktır.

Psikolojik Destek Süreci Nasıl İşliyor?

Menemen’de psikolog arayışı içinde olan kişilerin en çok sorduğu sorular ”psikoterapi süreci nasıl oluyor?”, ilk defa bu şekilde bir hizmet alacağım, kaç seans sürüyor, ücretler ne kadar” gibi başlıca merak edilen unsurlar oluyor. Psikoterapi / psikolojik danışma süreci, danışan kişiyle uzman haricinde 3. bir kişinin haberi olmadan gizlilik çerçevesinde sağlandığı Psikoloji biliminin ilkeleri dahilinde uygulanan bir yaklaşımdır. Seanslar birkaç seans da sürebilmekte, aylara yayılan daha uzun zaman ve emek gerektiren süreçlere de yayılabilmektedir. Bu, danışılan konunun ne kadar kompleks olduğu, ne kadar süredir sürdüğü, kişinin hayatını bozma derecesi gibi birçok faktöre bağlıdır. Diğer yandan hizmet veren uzman / kurumun çalışma yaklaşımları da bunda etkilidir. AyBros Psikoloji olarak belli seans sayısını geçirmemek temel ilkemiz. En kısa sürede en efektif yararlılığı sağlayıp danışanlarımızın memnuniyeti temel gayemiz.

Menemen Psikolog Ücretleri

Menemen özel psikolog ücetleri uzman ve kuruma göre değişiklik gösterebilmekle beraber İzmir’in birçok semtinde olduğu gibi 200 – 300 tl arasında değişmektedir. Ücretlerin farklılık göstermesindeki başlıca etkenler uzmanın deneyimi, çalışma alanları, referansları, danışanlar tarafından aranılan bir isim olması olarak sıralayabiliriz.

Başlıca Danışılan Psikolojik Problemler

“Anksiyete, depresyon, kaygı, sınav kaygısı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, panik atak, panik bozukluğu, evlilik çift terapisi, çocuk ve ergen terapisi, fobiler, strese bağlı sorunlar, aile danışmanlığı, boşanma, aldatılma, travmalar, aşk acısı ve ilişki problemleri.”

Bunlar en sık karşılaştığımız danışma alanları olmakla birlikte spesifik, kişiye özel danışma ihtiyacı duyulan durumlar da olabilmekte.

Menemen’de Psikolog Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim

Psikolojik danışma süreci hassas, deneyimli uzmanların yönetiminde olması gereken bir alan. Bu sebeple herşeyden önce destek alacağınız uzmanın başlıca internet ortamında araştırmasını yapmanızı öneririz. Hangi konularda çalışıyor, daha önceki danışanlarının görüşleri neler, bunlar önemli. Psikoloji mezunu olması, diploması olması diğer önemli bir husus. Türkiye’de psikolog unvanını kullanabilen tek akademik bölüm Psikoloji bölümüdür. Uzmanınıza diploma sormaktan çekinmeyin. Destek alacağınız yerin bir web sitesinin bulunması olmazsa olmazıdır, varsa sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz. Bu tür platformlar uzman ve kurumların şeffaflıkları için artık şart. Bu platformlarda açık şekilde verilen hizmetler, adresler, uzmanların CV’leri ve deneyimleri, iletişim bilgileri bulunmalıdır.

Menemen psikolog hizmeti için başlıca bilinmesi gerekenler yazımızla soru işaretlerinizi gidermeye çalıştık. Daha fazla bilgi almak isterseniz kurumumuzla iletişime geçip bizi arayabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!