Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

İzmir Online Psikolog

Online Psikolog İzmir...

Online Psikolog

Ulaşım ve zaman gibi problemler yaşıyorsanız evinizden ayrılmadan İzmir Online Psikolog seansınızı Aybros Psikoloji kliniğimizin web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Panik bozukluk, depresyon ve anksiyete problemleri ve diğer sağlık problemleri için kliniğe katılamayacağınız zamanlar sitemizdeki İzmir Online Psikolog seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Online Psikolog desteği, Online Terapi kısaca, internetteki belirli uygulamalar aracılığıyla(skype vb.) bireylere görüntülü ve sesli olarak Psikolojik Danışmanlık hizmeti vermektir. Kişi isterse ismini ve soy ismini gizli tutabilme hakkına sahiptir.

Online Psikolog – Online Terapi

Online Terapi, insanların yaşadığı çevrede psikolog bulamamasından ve ya Psikoloğa gidecek cesareti bulamayan, iş ve yaşam yoğunluğundan dolayı zaman bulamayan, istediği psikoloğa gidecek durumda olmayan ve yurt dışında yaşayan kişiler için kolaylık sağlayan bir terapi türüdür. Online Psikolog desteği ile profesyonel bir şekilde panik atak, anksiyete, kişilik bozukluğu, aile terapisi, çocuk ergen terapisi, evlilik ve ilişki terapisi, cinsel terapi gibi aynı yüz yüze yapılan Psikolog desteklerini alabilirsiniz.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten araştırarak buldum yorumlar çok olumluydu iyi ki de destek almışım diyorum. Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri Merve hocama başvurmak oldu. Panik atak hastasıydım hocama başvurmadan önce ilaç tedavisi aldım terapiler aldım iki ayrı psikologdan fayda etmedi. Bence bu hastalığı bilen anlayan uzman yardım etmeli. Yeri geldi bana ölmezsin dahi dedi bir uzman. Merve hocam bana öyle anlayışlı yaklaştı ne yaşıyorum öyle anladı ki aha dedim işte sonunda doğru yerdeyim ve ümidim inancım aşırı arttı. Panik atak artık beni rahatsız etmiyor kafama takmıyorum. Olmadığım kadar enerjik hayat doluyum. Birkaç ay gibi sürede kendime geldim dik durmayı hatırladım. Varsa atakları olan bunalıp çaresiz hisseden ben Merve beyi 1 sn düşünmeden öneriyorum. Kendisi birçok hastaya merhem olan biri, bana da büyük faydası oldu çok şükür teşekkürler onlarca yüzlerce kez. İlgilenen sekreterlere kadar selamlar

me….r Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

ir…..r. Doğrulanmış Kullanıcı


Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

asl…..e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


3 seans psikolog desteği aldım ve çok fayda gördüm. İyi ki gitmişim ve başka sorunlarım olduğunda da gideceğim bir kurum.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Muhammed Ergen Doğrulanmış Kullanıcı


Isinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulundugu bir kurum. Biz aile terapisi icin basvurduk, 6. seansimizi da yaptik cok degisim yasadik, gelisme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacagız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikologumuzu

Hasan Hüseyin A. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Burak N. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldıgımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergamada psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Sogukluklar kirginliklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Mehmet I. Doğrulanmış Kullanıcı


Merve Hanım alanında uzman ve işini layıkıyla yapan çok iyi bir insan. Her türlü derdimi anlatabildiğim en iyi arkadaşım. Tavsiye ederim, çok memnun kalacaksınız.

Fatma Ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim bir anda Merve Hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine uzun süredir gidiyorum bana her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Serap T. Doğrulanmış Kullanıcı


En Önemli Avantajları

Online Psikolog desteğinin en önemli avantajlarından biri kişilerin kendini daha rahat hissetmesi bu yüzden daha rahat ifade etmesidir. Kişiler hızlı bir şekilde görüşme sağlayıp ister görüntülü isterse sesli olarak görüşme yapabilir. Yapılan araştırmalar Online terapinin kaygı bozukluklarına, bağımlılığa, strese, fobilere , aile sorunlarına, evlilik ve ilişki sorunlarına, sınav kaygısına, depresyona ve özgüven problemleri gibi konularda etkili olduğu görülmüştür. Hatta Online Psikolog desteği bazı durumlarda yüz yüze destekten bile daha etkili olabilmektedir.

Desteğe ihtiyacınız varsa alanında uzman kadromuzdan Online Psikolog desteği , bilgi ve randevu almak için burayı tıklayarak iletişim bilgilerimizden asistanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Online Psikolog Desteği Faydalı Olur mu?

“Online Psikolog” desteği ile yüz yüze aldığınız destek arasında bir fark yoktur ve etkilidir. Görüşmeler uzman yardımıyla planlanıp oluşturulur. Online Terapi sayesinde görüşmeleriniz aksama ihtimali çok düşüktür ve bu yüzden düzenli bir şekilde ilerleme kaydetme sağlanmış olur.

Online Terapinin Faydaları nelerdir?

Online Terapinin bazı faydaları aşağıda yazılmıştır.

 • Zaman problemi olanlar
 • Kişinin gizliliğini belirleyebilmesi
 • Kişinin isim,soyisim gibi bilgilerini bildirmek istememesi
 • Salgın hastalık
 • Ulaşım problemi
 • Yurt dışında yaşıyor olması
 • Hızlı bir şekilde destek alması
 • Dışarı çıkacak engelinin olması
 • Kendi evi gibi rahat bir ortamda olması
 • Ulaşım gibi zaman kayıplarının ortadan kalkması
 • Danışanın müsait olabileceği zamanlarda hizmet alabilme olanağı
 • Online Terapide kişiler kendilerini daha rahat hisseder

Online Terapi Almalı mıyım?

Online terapinin dediğimiz gibi bir çok artıları mevcuttur ve etkili bir yöntemdir. Sizinde Psikolog desteğine ihtiyacınız varsa online psikolog desteği alabilirsiniz. Kurumumuz olarak hem fiziksel(yüz yüze) hizmet vermekte olup hem de online olarak hizmet veriyoruz. Kurumumuza gelmeye fırsatı olmayan ve ya hızlı bir şekilde destek almak isteyen danışanlarımız oluyor ve bu hizmet onlar için büyük ölçüde fayda sağlıyor. Ayrıca yurt dışındaki danışanlarımıza da aktif olarak hizmet veriyoruz.

Online Terapi” ve Online Psikolog almak isteyen kişiler güvenilir, mahremiyet ve gizlilik kurallarına uyan kurumlardan hizmet almalıdır.

Online Terapinin Uygun Olmadığı Bazı Kişiler :

 • Kendine zarar veren kişiler
 • İntihar etme düşüncesi olan kişiler
 • Halüsinasyon gören kişiler
 • Alkol ve Uyuşturucu bağımlıları

Bu tür kişilere Online Terapi uygulanamaz çünkü kişilerin terapi esnasında alkolün veya uyuşturucunun etkisi altında olduğu bilinmez. Yazdığımız bu kişiler yaşadığı sorunlar nedeniyle uzmandan birebir destek almalıdır.

Bunlar dışındakiler Online Psikolog hizmeti alabilir.

Online olarak verdiğimiz bazı hizmetler şu şekildedir:

 • Aile danışmanı,
 • pedagog,
 • çift ve evlilik danışmanı,
 • ilişki sorunları,
 • evlilik danışmanı,
 • kişilik bozukluğu,
 • cinsel terapi,
 • depresyon,
 • sınav kaygısı,
 • panik atak tedavisi,
 • anksiyete tedavisi,
 • fobiler,
 • stres bozuklukları,
 • sosyal fobi,
 • hiperaktivite,
 • dikkat eksikliği,
 • davranış bozukluğu,
 • öğrenme güçlüğü,
 • okula uyum sorunları,
 • okul korkusu (okul fobisi),
 • ayrılma kaygısı (anneden, evden),
 • okul öncesi dönemi sorunları,
 • altını ıslatma,
 • tırnak yeme,
 • okul dönemi Sorunları çocuk ve korku,
 • ergenlik dönemi sorunları,
 • yeme bozuklukları,
 • çekingenlik,
 • içe kapanıklık,
 • öfke kontrolü

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!