Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Hakkımızda

Aybros Psikoloji İzmir Psikolog, Pedagog, Çocuk Psikoloğu,Online Psikolog, Aile Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi, Anksiyete Tedavisi, Depresyon Tedavisi vb. hizmetler ve Eğitimler vermektedir.

Sorunlarınız için en iyi Psikoloğu mu arıyorsunuz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Psikolojik Destek Konusunda İddaalıyız! Deneyim ve tecrübelerimiz ile kaliteli bir danışan hizmeti vermek için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir, bir randevu ayarlayabilirsiniz. Sizi kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız!
Çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile terapisi alanlarında uzman psikologlar ile bilimsel çalışmaların ışığında hareket ediyoruz.

Kurumumuzda klasik terapistin baskın olduğu danışma yaklaşımlarını benimsemiyoruz. Psikoterapist bir katalizördür, değişimi sağlayan danışandır.

Psikolojik danışma sürecine ek olarak çeşitli eğitimler, kurumlara yönelik çalışmalar, hızlı okuma ve psikolojik testler uygulamaktayız.Aybros Psikoloji

Vizyon ve Prensipler

Hayatınızı kolaylaştıran, değiştiren ve kendiniz için her alanda gelişim sağlayabileceğiniz danışan hizmetleri ile yanınızdayız!

Vizyonumuz

Her birey ve aile özeldir ve biriciktir. Bu kritik nüansın farkında olarak İzmir'li hemşehrilerimize ve çevre illerden gelen danışanlarımıza psikolojik destek, eğitim, terapi ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Prensiplerimiz

Her birey kısıtlı yaşam süresi boyunca kaliteli bir yaşamı hak eder ve fiziksel sağlığı yanında psikolojik olarak tam bir iyilik halinde olması da gereklidir. Biz, bu yolda danışanlarımızı yalnız bırakmıyoruz ve bu tam olma halinin sağlanmasında rol alıyoruz

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!