Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Karşıyaka Psikolog

İzmir Karşıyaka Psikolog ...

Karşıyaka Psikolog

Karşıyaka psikolog ekibimiz senelerin tecrübesiyle, emdr-bdt-hipnoterapi gibi bilimsel yöntemlerle sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için destek vermektedir.

İzmir Karşıyaka psikolog ekibimiz alanında uzman psikolog ve pedagoglardan oluşmaktadır. Probleminize yönelik, o alanda uzmanlaşmış ve son derece tecrübeli bir psikologdan destek almanız sağlanmaktadır. Yetişkin, evlilik ve çift psikologlarımız farklı, çocuk ve ergen psikologlarımız farklıdır. Kurumumuzdan destek alan her danışanın gizliliği sağlanmakta olup, senelerin tecrübesiyle İzmir’in önde gelen ve güvenilir psikolojik danışmanlık merkezi olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezimizde danışanın problemine yönelik çözüm odaklı yaklaşım sağlanmakta ve emdr, bilişsel davranışçı terapi, mindfulnes, varoluşçu terapi gibi en etkili bilimsel yöntemler uygulanmaktadır.

Karşıyaka Psikolog Tavsiye

Mavişehir psikolog, Bostanlı psikolog ve Karşıyaka psikolog tavsiyesi arıyorsanız destek verdiğimiz ve bizi tavsiye eden bazı danışan yorumlarını okuyabilir ayrıca uzmanlarımızı inceleyebilirsiniz. Merkezimizde bilimsel olarak kanıtlanmış ve bdt, hipnoterapi, emdr, varolçu terapi gibi en etkili tekniklerle tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Destek alacağınız psikoloğun probleminize yönelik o alanda uzman olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bizler kurumumuzca bu konuya son derece dikkat etmekte ve probleminize en uygun bir uzmandan destek almanız sağlanmaktadır. Merkezimizde danışanın gizlilik ilkesi ile destek verilmekte olup şeffaf bir kurum olmaktayız.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten araştırarak buldum yorumlar çok olumluydu iyi ki de destek almışım diyorum. Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri Merve hocama başvurmak oldu. Panik atak hastasıydım hocama başvurmadan önce ilaç tedavisi aldım terapiler aldım iki ayrı psikologdan fayda etmedi. Bence bu hastalığı bilen anlayan uzman yardım etmeli. Yeri geldi bana ölmezsin dahi dedi bir uzman. Merve hocam bana öyle anlayışlı yaklaştı ne yaşıyorum öyle anladı ki aha dedim işte sonunda doğru yerdeyim ve ümidim inancım aşırı arttı. Panik atak artık beni rahatsız etmiyor kafama takmıyorum. Olmadığım kadar enerjik hayat doluyum. Birkaç ay gibi sürede kendime geldim dik durmayı hatırladım. Varsa atakları olan bunalıp çaresiz hisseden ben Merve beyi 1 sn düşünmeden öneriyorum. Kendisi birçok hastaya merhem olan biri, bana da büyük faydası oldu çok şükür teşekkürler onlarca yüzlerce kez. İlgilenen sekreterlere kadar selamlar

me….r Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

ir…..r. Doğrulanmış Kullanıcı


Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

asl…..e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


3 seans psikolog desteği aldım ve çok fayda gördüm. İyi ki gitmişim ve başka sorunlarım olduğunda da gideceğim bir kurum.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Muhammed Ergen Doğrulanmış Kullanıcı


Isinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulundugu bir kurum. Biz aile terapisi icin basvurduk, 6. seansimizi da yaptik cok degisim yasadik, gelisme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacagız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikologumuzu

Hasan Hüseyin A. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Burak N. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldıgımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergamada psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Sogukluklar kirginliklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Mehmet I. Doğrulanmış Kullanıcı


Merve Hanım alanında uzman ve işini layıkıyla yapan çok iyi bir insan. Her türlü derdimi anlatabildiğim en iyi arkadaşım. Tavsiye ederim, çok memnun kalacaksınız.

Fatma Ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim bir anda Merve Hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine uzun süredir gidiyorum bana her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Serap T. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka Psikolog Ekibimizin Verdiği Bazı Hizmetler

 • Panik Atak
 • Anksiyete
 • Depresyon
 • Obsesyon ( Takıntı )
 • Bipolar Bozukluk
 • İlişkilerde Yaşanan Sorunlar
 • Aile İçi Sorunalar
 • Evlilikte Yaşanan Sorunlar ve Anlaşmazlıklar
 • Çocuklarda Görülen Tüm Sorunlar
 • Ergenlik Sorunları
 • Boşanma Süreci

Diğer tüm sorunlarınız için bize ulaşıp detaylı bilgi alabilir ve destek alabilirsiniz.

 

Profesyonel Destek Alan Bazı Danışan Yorumları

Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


Aile terapisi aldığımız merkez. Psikolog bey anlayışlı ve problemlerimizle ilgiliydi. Dinleyip, geçmedi. Sorunlara dair üzerine düşündükçe kendi başımıza çözmeyi de başardık. Ayırdığımız zamana sonuna kadar değdi bu destek. Eşimle daha rahat kavga etmeden konuşabiliyoruz.

Şimal E. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle 3 ay önce evlilik terapisi aldığımız ve somurtarak girip gülümseyerek çıktığımız kurum. Hâlâ eşimle aramızda bak şunu şöyle yapıyorsun Kağan beye gidersek orda ne diyeceksin gibi şakalarımalar yaparız 🙂 Karşıyakada psikolog arayanlar ulaşsın buradan gönül ferahlığıyla destek alabilir.

Gaye Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Hocamızdan eşimle bir türlü çözemediğimiz problemlerimiz 4 seans danışmanlık aldık. Ne konuşabiliyorduk ne huzurumuz kalmıştı. Bunların üzerine yoğunlaştı hocam ve bize bir önayak rehber oldu. Değişimimiz çocuğumuza da yansıdı. Çok memnun kaldık kendi başımıza senelerdir çözemediğimiz sıkıntılarımızı konuşup anlıyoruz

Tuncay V. Doğrulanmış Kullanıcı


Hocamdan kızımın dikkat dağınıklığı için psikolojik destek aldık. Zorlanıyorduk artık. Kızım derslere vermiyor ne desek 40 kere söylettiriyor. Bu böyle olmaz deyip danıştık. Biz mi bir şeyleri yanlış yaptık diye fakat işin rengi apayrıymıs. Bizi aydınlattı neler yapılmalı konuştuk anlaştık devam ediyoruz. Memnunuz

Alara U. Doğrulanmış Kullanıcı


Aile terapisi için destek aldık, küçük diyeceğimiz sıkıntılar hep önümüze çıkıyordu. Kağan hocamıza danıştık seanslara başladık çok da fayda gördük. İletişim kuramıyorum kendimizi bildim bileli. Bunda da gelişme sağladık. Teşekkür ediyoruz tekrar hocama. Psikolog tavsiyesi isteyen olursa

Selin. Ş. Doğrulanmış Kullanıcı

 

Karşıyaka Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

İnsanlar genel olarak birçok farklı konuda yardıma ihtiyacı olan varlıklardır. Psikolojik destekte bu yardım türlerinden biridir. Temel ihtiyaçlar nasıl ki karşılanması gerekiyor ise, ruhta kendi içerisinde belirli temel ihtiyaçlara gerek duymaktadır.  Psikolojik destek kişilerin duygusal, düşünsel ve bilişsel olarak yaşadıkları sıkıntıları çözmektedir. Kişiler bu sayede çevreyi daha net görerek, kendilerini daha iyi bir şekilde tanıma fırsatı elde eder. Karşıyaka psikolog merkezimiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz ilgili psikolojik konularda destek vermektedir.

Psikolojik danışmanlık hizmeti kişilerin kendilerini tanımasına, farkındalık kazanmasına ve çözemediği problemleri gidermesine yardımcı olur. Bu danışmanlık desteği içerisinde kişilerin çeşitli problemlerine yardımcı olmaktadır. Kişilerin daha uyumlu olması, olaylara objektif bakmak, duygu durumunu kontrol etmesi ve özgüvenini geliştirilmesi sağlanır. İzmir Karşıyaka psikolog hizmeti sizlere daha iyi bir hayat yaşamanız için yardımcı olmaktadır. Merkezimizde verilen danışmanlık hizmetleri ise şu şekildedir;

 • Aile Terapisi ve Danışmanlığı
 • Bireysel ve Yetişkin Psikoterapi
 • Evlilik ve İlişki Terapisi
 • Cinsel Terapi
 • Çocuklarda Görülen Psikolojik Sorunlar
 • Ergenlik Sorunları

Bu gibi problemler yaşayan kişiler rahatlıkla psikolog Karşıyaka merkezimizdeki uzman psikologlarımızdan destek alabilirler.

Psikolog Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kişi zaman zaman hayatında problem yaşamaktadır. Bu problemler çocukluktan, yetişkinlik sırasında yaşananlardan veya yetişkinlik döneminde kişilerin başına gelebilir. Bu gibi durumlarda uzman biri tarafından destek almak kişiler için oldukça faydalı olabilir. Psikolog İzmir Karşıyaka ekibimiz, kişilere profesyonel bir psikolojik destek vermektedir. Kişiler psikolog seçerken dikkat etmesi gereken durumlar ise şu şekildedir;

 • Gideceğiniz kişinin nasıl bir yöntem tercih ettiğine dikkat edin.
 • Danışmak için gideceğiniz kişinin gerçekten psikolog olup, olmadığına dikkat edin.
 • Deneyimli bir psikolog tercih edin.
 • Özellikle dalında uzman bir psikolog bularak, destek isteyin.
 • Tanınan ve kişiler tarafından tavsiye edilen bir psikolog tercih edin.

Karşıyaka psikolog tavsiyesi için bu gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Merkezimiz İzmir’de tavsiye edilen ve en çok bilinen psikolog kurumlarından biridir. Özellikle kişilerin iyi bir terapi alması adına problemine göre uzmanlaşmış ve deneyimli bir psikoloğumuza yönlendirmekteyiz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!