Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Karşıyaka Evlilik ve Çift Terapisi

İzmir Karşıyaka Evlilik ve Çift Terapisi ...

Karşıyaka Çift Terapisi

Karşıyaka'da evlilik ve çift terapisi arıyorsanız yazımızı okuyabilir. Bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik, bir hayatı paylaşırken aynı zamanda birçok sorumluluğu da göğüslemek anlamına gelir. Bu yolda çiftler bazen yoruluyor ve evliliklerinde belirli problemler ortaya çıkmaya başlar. Evliliklerde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de kişilerin birbirlerini anlamaması ve uyumsuzluk içerisinde birbirleriyle iletişim sorunu yaşamasıdır. Dolayısıyla çözülmesi gereken problemler çözülemeyecek gibi görünür ve daha büyük sorunlara yol açar. Sadece evliler değil, aynı zamanda ilişkisi olan tüm çiftler de bu terapiyi alarak ilişkilerini kurtarabilirler. Karşıyaka Uzman Evlilik ve Çift Terapistleri alanında en iyi uzmanları ile zorlu süreçlerinizde size destek olmak için buradalar. Bunun yanı sıra evliliğinizi kurtarmış ve mutlu beraberliğinize devam etmiş olacaksınız. Uzmanlar, konuyla alakalı sizlere destek olurken, yaşam kalitenizin ve ilişki kalitenizin de artmış olduğunu göreceksiniz. Karşıyaka Evlilik Terapisi Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

Psikolog Vera Aslan

Psikolog Vera Aslan

İzmir Psikolog

Psikolog Vera Aslan Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

Çift terapisi için destek aldığımız kurum. Gittiğiniz ilk andan itibaren sıcak, güvenilir bir ortam. Eğer psikoloğa gitmeye ve sorunlarınızı anlatmaya çekiniyorsanız, anlattığınız şeylerin gizli kalmaması konusunda şüpheniz varsa burayı kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum. Hilal hanımla tanıştıktan sonra bu önyargılardan kurtuldum ve süreç çok başarılı geçti. Birçok konuda farkındalık kazandık ve problemlerimizi sayesinde çözdük. Tüm ekibe teşekkürler sevgiler.

Kamile C. ( Çift terapisi ) Doğrulanmış Kullanıcı


Gerçekten çok ilgililer bir yakınımız gitti benden yorum yapmamı rica ettirdi çift terapisi için çok rahatlatıcı konuşma ve sakince konuşmuş hallettiler teşekkürler karşıyaka aile terapisti.

ber….ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Erkek arkadaşımla çift terapisine gidiyoruz evlilik öncesi birimizi daha iyi anlamak için çok memnunuz farklı bir bakış açımız oldu şimdiden izmir aile danışmanı merkezi teşekkür ediyoruz.

cemr…. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle aramızda çözemediğimiz sorunları ve birbirimize karşı söylemek istediklerimizi yanlış söylediğimizi Merve hanım sayesinde olumlu yönde değiştirdik. Ayrıca cinsel problemlerimizi de kendisi sayesinde geride bıraktık. Katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Lale Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Hocamızdan eşimle bir türlü çözemediğimiz problemlerimiz 4 seans danışmanlık aldık. Ne konuşabiliyorduk ne huzurumuz kalmıştı. Bunların üzerine yoğunlaştı hocam ve bize bir önayak rehber oldu. Değişimimiz çocuğumuza da yansıdı. Çok memnun kaldık kendi başımıza senelerdir çözemediğimiz sıkıntılarımızı konuşup anlıyoruz

Tuncay V. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle 3 ay önce evlilik terapisi aldığımız ve somurtarak girip gülümseyerek çıktığımız kurum. Hâlâ eşimle aramızda bak şunu şöyle yapıyorsun Kağan beye gidersek orda ne diyeceksin gibi şakalarımalar yaparız 🙂 Karşıyakada psikolog arayanlar ulaşsın buradan gönül ferahlığıyla destek alabilir.

Gaye Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kız arkadaşımla 3 senedir birlikteyiz zaman zaman tartışmalarımız oluyor. İlişki problemlerimiz için çift terapisi alalım istedik çünkü seviyoruz fakat fikir ayrılıklarımız kavgalarımız bizi çok yıpratmıştı. Uzmanımızdan birçok teknik, tutum bilgisi aldık. Birbirimize karşı yaptığımız sıradan gelen hataları gördük. Birkaç haftadır iyiyiz kendimin de payı vardı tabii geç olmadan bazı şeyleri halledebildiğimiz için mutluyum. Teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

Fatih H. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle aramızda kıskançlık ve iletişim sorunları vardı. Bu durum ikimizi de olumsuz etkiliyor ve artık hayattan zevk alamıyorduk. Bergamada psikolog ararken Aybros psikolojiyle karşılaştık ve bir tanığımda buradan destek almıştı. Onunla görüştüm ve memnun kaldığını söylemişti. Gerçekten bize çok iyi geldi. Evlilik sorunları yaşayan herkese mutlaka tavsiye ederim. İşlerinde çok başarılı ve ilgililer.

Ersin F. Doğrulanmış Kullanıcı


4 seans Merve hocadan çift terapisi desteği aldık. Evliliğimiz öyle bir noktaya gelmişti ki artık boşanacaktık. Aşamadığımız yıllardır birçok sorun vardı, ne yapacağımızı bilemedik ve bu noktada Merve hanımla. İyi ki tanışmışız diyorum çünkü kendisi sayesinde evliliğimiz kurtuldu diyebilirim. Olaylara ne kadar yanlış bakıyormuşuz meğer. Bize çok şey kattı Merve hoca katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ümran G. Doğrulanmış Kullanıcı


Evliliğimizde sebebini bilmediğim şekilde bazı sorunlarımız vardı. Bu sorunların sebebini eşimle birlikte buraya geldiğimizde aramızdaki iletişim eksikliğinden kaynaklandığını öğrendik. Artık aramızdaki problemleri konuşarak halledebiliyoruz.

Mine T. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle aramızda bazı sorunlarımız vardı. Bu sebeple çift terapisi alanında uzman bir psikoloğa ihtiyacımız oldu. Tavsiye üzerine uzman psikolog Merve Hanım’a gelmeye karar verdik. Kısa sürede olumlu sonuçlar almaya başladık. Aramızdaki problemleri artık konuşarak halledebiliyoruz. Merve Hanım’a buradan tekrar çok teşekkür ederim.

Sibel Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle birlikte evlendiğimiz ilk günden beri aramızda ufak tefek tartışmalar yaşıyorduk. Bu durum artık iyice anlaşmazlık seviyesine gelince çift terapisi almak için uzman psikolog Merve Evyapan’dan yardım almaya karar verdik. Herkese tavsiye ediyoruz kesinlikle.

Sevgi Ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka evlilik terapisi alan çiftler, evliliklerini kurtararak yaşam kalitelerini arttırmışlardır. Daha sağlıklı bir ilişki yürütebilmek için birçok çiftin terapi almaya ihtiyacı vardır. Kimi evlilikler zoraki bir şekilde yürütülmeye çalışılsa da bu durum hem çiftlere zarar verir hem de ruhsal problemler ortaya çıkarır. Psikolojinin en önemli alanı, uzman ve bilir kişi tarafından rehabilitasyon almak ve dolayısıyla danışmanlık almaktır. Uzman kişiden destek almak her zaman daha sağlıklı olacak ve daha sağlıklı kararlar almanızı sağlayacaktır. Çiftler arasında yaşanan karmaşanın çözümü sadece terapi alarak gerçekleşir.

Karşıyaka Çift Terapisi

Evlilik boyunca çiftler arasında mutlu günler yaşanırken, bazı durumlarda sıkıntılı süreçler de yaşanabilir. Dolayısıyla çiftler evliliklerinde yaşadıkları bu sorunların üstesinden gelemeyeceklerini düşünmeye başlarlar. Ancak bilinçli insanlar, terapinin faydalı olduğunu bildiği için işin uzmanına giderek ilişkilerini kurtarmak isterler. Bunun yanı sıra Karşıyaka çift terapisi ile ilişkilerinizde çözemediğiniz sorunları kökünden çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

Karşıyaka Evlilik Terapisti

Evlilikte özellikle çocuklar varsa evliliğin bitmemesi için çiftler arasında yoğun bir mücadele yaşanır. Bu yoğun mücadelenin ardından yine de durumla baş edemez kademeye geldiklerinde evli kişiler ilişkilerini bitirme noktasına geliyor. Ancak evliliğinizdeki sorunlar çözülebilir sorunlar olup, birbirinize karşı saygınızı ve güveninizi yeniden kazanarak şekillendirebilirsiniz. Karşıyaka evlilik Terapisti olarak sizlere en iyi hizmet standartları sunulur ve evlilikleriniz pamuk ipliğinden sıkı bir bağa sabitlenebilir.
Karşıyaka Çift Terapisti 

Evlenmeden önce sevgililik sürecinde olan ya da nişanlılık döneminde yaşanan birtakım sorunlar nedeniyle çiftler arasında yaşanan anlaşmazlıklar çözülebilir. Karşıyaka çift Terapisti hizmetimiz var evliliğinizin kurtarıcısı olacak. Konuyla ilgili olarak kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!