Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Gaziemir Psikolog

İzmir Gaziemir Psikolog...

Gaziemir Psikolog

Gaziemir bölgesinde uzmanlarımız; aile terapisti, yetişkin psikoloğu, evlilik terapisi, çocuk ve ergenlere yönelik psikolog ve pedagog hizmeti vermektedir.

Gaziemir psikolog, pedagog ve aile terapisti ekibiyle profesyonel psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Her insan hayatının belirli dönemlerinde sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunlar insanın yaşamını doğrudan olumsuz etkileyebilir. Özellikle de sorunun büyüklüğüne bağlı olarak insan psikolojisi olumsuz yönde bir etki gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda kişinin kendini yorması ya da düşünceler ile bunaltması psikolojik olarak çökmesine sebep olabilmektedir. Gaziemir psikolog hizmeti bu noktada sizlerin sorunlarını çözmek için destek vermektedir. Yaşanan her sorunun olabilecek en hızlı ve pratik şekilde çözüme ulaştırılması ve psikolojik olarak olumsuz etki yaratan sorunların ortadan kaldırılmasına bu hizmet kapsamında imkan tanınmaktadır. İnsan psikolojisi çok farklı şekilde etkilenebilmekte ve sorunların daha da büyümesine sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan profesyonel hizmet gaziemir psikolog ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

İzmir Şubeler : Karşıyaka Şubesi – Gaziemir Şubesi – Bergama Şubesi – Çiğli Şubesi olarak 4 şubede hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız etik kurallara dayanmakla birlikte, çalışmalarımız bdt, emdr, hipnoterapi, oyun terapisi, masal terapisi, varoluşçu terapi gibi bilimsel ve en etkili yöntemlerle danışanın ihtiyacına göre uygulanmaktadır. Kurumumuz İzmir’in en çok tavsiye edilen kurumlarından biri olmakla beraber danışan gizliliği ve güvenilirlik sağlanmaktadır.


Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%
Çözüm Odaklı
100%
Başarılı ve Kesin Çözüm
100%
Tavsiye Edilme
100%

Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten araştırarak buldum yorumlar çok olumluydu iyi ki de destek almışım diyorum. Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri Merve hocama başvurmak oldu. Panik atak hastasıydım hocama başvurmadan önce ilaç tedavisi aldım terapiler aldım iki ayrı psikologdan fayda etmedi. Bence bu hastalığı bilen anlayan uzman yardım etmeli. Yeri geldi bana ölmezsin dahi dedi bir uzman. Merve hocam bana öyle anlayışlı yaklaştı ne yaşıyorum öyle anladı ki aha dedim işte sonunda doğru yerdeyim ve ümidim inancım aşırı arttı. Panik atak artık beni rahatsız etmiyor kafama takmıyorum. Olmadığım kadar enerjik hayat doluyum. Birkaç ay gibi sürede kendime geldim dik durmayı hatırladım. Varsa atakları olan bunalıp çaresiz hisseden ben Merve beyi 1 sn düşünmeden öneriyorum. Kendisi birçok hastaya merhem olan biri, bana da büyük faydası oldu çok şükür teşekkürler onlarca yüzlerce kez. İlgilenen sekreterlere kadar selamlar

me….r Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

ir…..r. Doğrulanmış Kullanıcı


Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

asl…..e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


3 seans psikolog desteği aldım ve çok fayda gördüm. İyi ki gitmişim ve başka sorunlarım olduğunda da gideceğim bir kurum.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Muhammed Ergen Doğrulanmış Kullanıcı


Isinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulundugu bir kurum. Biz aile terapisi icin basvurduk, 6. seansimizi da yaptik cok degisim yasadik, gelisme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacagız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikologumuzu

Hasan Hüseyin A. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Burak N. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldıgımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergamada psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Sogukluklar kirginliklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Mehmet I. Doğrulanmış Kullanıcı


Merve Hanım alanında uzman ve işini layıkıyla yapan çok iyi bir insan. Her türlü derdimi anlatabildiğim en iyi arkadaşım. Tavsiye ederim, çok memnun kalacaksınız.

Fatma Ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim bir anda Merve Hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine uzun süredir gidiyorum bana her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Serap T. Doğrulanmış Kullanıcı


Profesyonel Destek Alan Bazı Danışan Yorumları

Panik atak ve anksiyete sorunum için 6 seans gittim. Daha önce 2 psikolog ve psikiyatrist gezen biri olarak söyleyebilirim ki bu sorunu olan herkes kesinlikle burayı tercih etmeli. Merve Hanım bu konuda uzman ve çok başarılı. Bana çok önemli teknikler ve bilgiler kazandırdı. Sorunum kendisi sayesinde neredeyse tamamen çözüldü. Kesinlikle tavsiye ediyorum Merve Hanım’ı.

Han Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Aile içerisinde iletişim sorunlarımız vardı ve artık eşimle bir türlü anlaşamıyorduk. Birbirimize tahammüllümüz bile kalmamıştı. Hilal hanımdan aile terapisi desteği almaya karar verdik. Hilal hanım bizlere olaylara nasıl bakmamız gerektiği ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkında çok önemli bilgilen verdi. Hayatımızı bu kadar değiştireceğini düşünmemiştim açıkçası. Çok başarılı ve ilgili biri. Aile sorunları olan herkese kesinlikle öneririm.

Üstün Y. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


17 yaşında ergen oğlum için destek aldık. Hem sınav kaygısı hem de internette çok zaman geçirmesinden dolayı bir sürece başladık. Psikoloğumuz hem bizimle hem de oğlumla görüşmeler yapıyordu. Bu süreçte bizimde yanlışlarımız ve davranışlarımızda hatalarımız olmuş kendisi sayesinde bunları öğrendik. Herkese tavsiye edebileceğim bir kurum.

Zelal N. Doğrulanmış Kullanıcı


Panik atak başlangıcım vardı ve bir destek almaya karar verdim. Merve hoca ile tanıştıktan sonra ilk seanstan çıktığımda bile rahat bir nefes aldım. Açıkçası bu kadar hızlı ve bu kadar etkili olacağını beklemiyordum. Kendisi bu konuda müthiş başarılı ve ilgili biri. Tabii daha sonra seanslara devam ettim ve problemim ortadan kalktı. Bu sorunu yaşayan herkese İzmir’de tek adres olarak Merve hanım’ı gösteririm. Çok teşekkür ederim kendisine ve ekibine.

Tahir S. Doğrulanmış Kullanıcı


Yaşadığım bir travmadan dolayı sürekli kabuslar görüyordum, uykumda çığlık atarak uyanıyordum ilk bakışta psikolojik destek almak düşüncelerime aykırı olsa da anladım ki psikolojik destek bana çok iyi geldi keşke Merve hocamı daha önce tanısaymışım. Gösterdiği sıcak kanlı yaklaşımı ve arkadaşça davranması beni bu süreçte rahatlattı. Ülkemizde bu duruma ön yargı ile bakılsa da herkesin destek alması gereken bir durum şu an çok daha iyiyim herkese tavsiye ediyorum .

Yasin C. Doğrulanmış Kullanıcı


Kaygı problemim uzun senelerdir vardı. Son aylarda işler içinden çıkılmaz hal alınca, kendim baş edemeyince profesyonel destek ihtiyacı doğdu iyice. Merve hanım ile çalışmaya başladığımızdan beri fiziksel olarak çok rahatladım ama durmadık buna ne sebep oluyor onu bulalım dedik. Ben de bu niyetteydim açıkçası. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum çünkü. memnunum her şey iyi gidiyor. Devam ediyoruz ben memnunum tavsiye de ederim

Ersin K. Doğrulanmış Kullanıcı


Kız arkadaşımla 3 senedir birlikteyiz zaman zaman tartışmalarımız oluyor. İlişki problemlerimiz için çift terapisi alalım istedik çünkü seviyoruz fakat fikir ayrılıklarımız kavgalarımız bizi çok yıpratmıştı. Uzmanımızdan birçok teknik, tutum bilgisi aldık. Birbirimize karşı yaptığımız sıradan gelen hataları gördük. Birkaç haftadır iyiyiz kendimin de payı vardı tabii geç olmadan bazı şeyleri halledebildiğimiz için mutluyum. Teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

Fatih H. Doğrulanmış Kullanıcı

 

Psikolog Desteği Almak Bana Ne Kazandıracak?

Gaziemir Psikolog hizmetine yalnızca sorun yaşandığında ya da problemlere çözüm bulunamadığında ihtiyaç duyulmamaktadır. Her insan bir noktada kendisini ifade edebilmek ve içinde biriktirdiklerini rahatça karşı tarafa aktarabilmek istemektedir. Bu noktada İzmir Gaziemir psikolog hizmeti en verimli ve doğru çalışmaları gerçekleştirmektedir. Her insanın ihtiyacı olan içindekileri dökme düşüncesi bu hizmet kapsamında profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede rahatlama ya da insanın üzerinden bir yük kalması gibi hislerin ortaya çıkmasına imkan tanınmaktadır. Psikolog hizmeti sayesinde her insan hayatının kalitesini arttırabilmektedir. Hayatın kalitesinin arttırılması ise bir insan için daha mutlu ve huzurlu bir yaşam anlamına gelmektedir. Yani kısaca psikoloğa gitmek, aslında bir sorununuz olmasa bile size çok şey kazandıracaktır. Bu yüzden aslında her insan daha kaliteli bir yaşam sürmek için psikoloğa gitmelidir diyebiliriz. Bu noktada hem sorunlarınızı profesyonel ekibimizle kanıtlanmış tekniklerle çözüme kavuşturmak için destek veriyor hem de hayat kalitenizi arttırıyoruz.

İzmir Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmetlerimiz

İzmir Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak sunulan hizmetlerin tamamında profesyonel ve kaliteli sonuçların elde edilmesini hedeflemekteyiz. Bu hizmetler kapsamında sunulan psikolog Gaziemir ile her insan dilediği psikolojik danışmanlığı elde edebilmektedir. Psikoloji özellikle son dönemde insanlar tarafından hızlı bir şekilde göz ardı edilse dahi beraberinde birçok sorunu ortaya çıkartmaktadır. Psikolojisi olumsuz yönde etkilenmiş olan tüm insanlar normal hayatların da çok daha negatif düşünce yapısına sahip bireyler haline gelmektedirler. Bu bağlamda sunulan psikolog Gaziemir hizmeti ile bu negatif düşüncelere hızlı ve kesin bir son verilmektedir. Psikolog hizmeti kapsamında yaşanan her bir sıkıntı olabilecek en doğru şekilde gözlemlenir ve ele alınır. Bu sıkıntıların ortadan kaldırılması için atılacak olan tüm adımlar profesyonel bir şekilde belirlenir. Ardından sağlanan profesyonel hizmet sayesinde psikolojik destek hayata geçilir.

Uzman Gaziemir Psikolog Desteği Konu Başlıkları

  • Bireysel Psikoterapi ve Danışmanlık ( Panik atak – Anksiyete – Depresyon – Kişilik Bozuklukları vs.)
  • Çocuk Psikolojisi (Hırçınlık – Boşanma süreci – Ağlama – Okul sorunları – Tuvalet sorunları – Dikkat eksikliği vs.)
  • Aile Terapisi ( Uyum sorunları – İletişim sorunları – Alkol ve madde kullanımı – Boşanma süreci vs.)
  • Evlilik/Çift Terapisi ( Boşanma süreci – İletişim – Uyum sorunları – Anlaşmazlıklar ve çatışmalar vs.)

İzmir Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak her zaman olabilecek en yüksek memnuniyet oranını elde etmeyi amaçlamaktayız. Bu noktada sunulan hizmetlerin kalitesinden hiçbir şekilde ödün verilmemektedir. Kaliteden ödün verilmeyen hizmetler sayesinde sonuçlar her zaman mutluluk verici düzeyde olmaktadır. “Gaziemir psikolojik danışmanlık” hizmeti sunulurken benimsenen üstün hizmet anlayışı kapsamında yerine getirilen her danışmanlık bireyin hayatına daha mutlu bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Hizmetlerin tamamı alanında uzmanlaşmış bireyler tarafından yerine getirilmektedir. Üstün hizmet anlayışı ve alanında uzman bireyler bir araya getirildiği zaman başarı kaçınılmaz olmaktadır.

Gaziemir Psikolog Tavsiyesi

Gaziemir’de Psikolog ararken psikoloğun probleminize göre tecrübesi, eğitimi ve destek almış danışanlarının geri bildirimi çok önemlidir. Gaziemir psikolog tavsiyesi arayanlar için İzmir Aybros Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi, olabilecek en iyi ve kaliteli seçenektir. Bu merkezde sağlanan hizmetlerin kalitesi ve sunulan imkanlar psikolojinin olumlu gelişiminde etkin bir rol oynamaktadır. Yaşanan her psikolojik sorunun ortadan kaldırılması gibi sağlanan danışmanlık hizmeti ile de hayatta alınacak olan kararların olabilecek en iyi şekilde yürütülmesinde etkili yöntemler kullanılmaktadır. Bu sayede sadece psikolojik sorunların çözümü değil hayatın daha pozitif bir hal alması sağlanmaktadır. Merkezde yer alan alanında uzman bireyler sundukları üstün hizmet anlayışı kapsamında hizmetten yararlanan bireylerin hizmetlerinden her zaman olabilecek en yüksek memnuniyet derecesi ile ayrılmasını sağlamaktadır.

Gaziemir Psikolog Pedagog Uzman Çocuk Ergen Psikoloğu – Aybros Psikoloji

Adres : Gazi, 28/5. Sk. No:8, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon : 05458388880

Harita

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!