Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Buca Psikolog

İzmir Buca Psikolog...

Buca Psikolog

İzmir Buca psikolog merkezimizden profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hayatımızın sorunları arasında yer alan psikoloji problemlerini çözmek için tedavi olunmalıdır. Çeşitli nedenlerden ötürü oluşan psikolojik sorunlar, aile, iş veya sosyal sebeplerden kaynaklı olabilir. Bireylerin hayatını olumsuz yönde etkileyen ve kalıcı sorunlara yol açan psikolojik rahatsızlıklar için bir psikoloğa gidilmelidir. İzmir Buca Psikolog bu konuda destek alabileceğiniz ve tedavi olabileceğiniz bir kliniktir. Aile danışmanlığı hizmeti, çocuk ergen ve ruh sağlığı alanlarında tedavi hizmetlerinin verildiği Buca Psikolog, uzman doktorlar ile hizmet vermektedir. Tüm psikolojik rahatsızlıkların ve ruhsal sağlığının tedavi edildiği Buca psikoloğuna başvurmadan önce iletişim numarası aracılığıyla randevu alabilirsiniz.

Buca’da Psikolog Arıyorsanız Bilmeniz Gerekenler

Psikolog seçimi yaparken psikoloğun uzmanlık ve çalışma alanlarına bakmanız gerekir. Ayrıca psikoloğun tavsiye edilip edilmediğine ve tecrübeli olup olmadığına bakmalısınız. İzmir’in önde gelen kurumlarından olan merkezimizde her psikolog alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Danışan gizliliği ve güvenilirlik sağlanmaktadır. Önceliğimiz danışanların problemine yönelik en etkili tekniklerle hızlı ve etkili bir şekilde destek sağlamaktadır. YIlların tecrübesiyle destek veren uzmanlarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten araştırarak buldum yorumlar çok olumluydu iyi ki de destek almışım diyorum. Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri Merve hocama başvurmak oldu. Panik atak hastasıydım hocama başvurmadan önce ilaç tedavisi aldım terapiler aldım iki ayrı psikologdan fayda etmedi. Bence bu hastalığı bilen anlayan uzman yardım etmeli. Yeri geldi bana ölmezsin dahi dedi bir uzman. Merve hocam bana öyle anlayışlı yaklaştı ne yaşıyorum öyle anladı ki aha dedim işte sonunda doğru yerdeyim ve ümidim inancım aşırı arttı. Panik atak artık beni rahatsız etmiyor kafama takmıyorum. Olmadığım kadar enerjik hayat doluyum. Birkaç ay gibi sürede kendime geldim dik durmayı hatırladım. Varsa atakları olan bunalıp çaresiz hisseden ben Merve beyi 1 sn düşünmeden öneriyorum. Kendisi birçok hastaya merhem olan biri, bana da büyük faydası oldu çok şükür teşekkürler onlarca yüzlerce kez. İlgilenen sekreterlere kadar selamlar

me….r Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

ir…..r. Doğrulanmış Kullanıcı


Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

asl…..e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


3 seans psikolog desteği aldım ve çok fayda gördüm. İyi ki gitmişim ve başka sorunlarım olduğunda da gideceğim bir kurum.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Muhammed Ergen Doğrulanmış Kullanıcı


Isinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulundugu bir kurum. Biz aile terapisi icin basvurduk, 6. seansimizi da yaptik cok degisim yasadik, gelisme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacagız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikologumuzu

Hasan Hüseyin A. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Burak N. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldıgımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergamada psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Sogukluklar kirginliklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Mehmet I. Doğrulanmış Kullanıcı


Merve Hanım alanında uzman ve işini layıkıyla yapan çok iyi bir insan. Her türlü derdimi anlatabildiğim en iyi arkadaşım. Tavsiye ederim, çok memnun kalacaksınız.

Fatma Ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim bir anda Merve Hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine uzun süredir gidiyorum bana her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Serap T. Doğrulanmış Kullanıcı


 

Buca Psikolog Hizmetlerimiz

Aile, iş yaşamı, sosyal hayatla ilgili psikolojik sorunlar yaşayan kişiler, bir psikolog tarafından destek almalı ve tedavi olmalıdır. Farklı psikolojik sorunları meydana getiren bu durumların üstesinden gelmek için Buca psikoloji merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. Depresyon, ergenlerin yaşadığı sorunlar ve daha birçok alanda tedavi hizmeti veren uzmanların bulunduğu Buca Psikolog merkezinde tedavi süreci başlamadan önce ise hastalık tanısı konulmaktadır. Evlilik terapisti ve aile terapisti alanında da tedavi hizmeti verilen Buca psikoloji merkezine iletişim numarası aracılığıyla ulaşıp, randevu oluşturabilirsiniz.

  • Psikoterapi Çeşitleri Nelerdir?
  • Bilişsel davranışçı terapisi
  • Emdr terapisi
  • Dinamik psikoterapisti
  • Bireysel terapi
  • Aile terapisti
  • Grup terapisi
  • Evlilik danışmanlığı
  • Psikoegitim

Psikolojik sorunlar, tedavi edilmesi gereken durumlardır ve tedavi edilmediği sürece kişi için daha ciddi problemlerin oluşmasına yol açabilir. Depresyon ve daha birçok farklı psikolojik hastalığın oluşmasına neden olan bu gibi durumlar için tarama testleri geliştirilmiş ve psikoterapi tedavisi uygulanmaktadır. Bireysel terapi, evlilik danışmanlığı, grup terapisi, psikoeğitim, aile terapisi, Emdr terapisi psikolojik sorunların engellenmesi için uygulanan tedavilerdir. Kişinin psikolojik sorunlarının çözümü için etkili bir tedavi yöntemi olan psikoterapi ile birlikte tarama testi uygulaması da yapılmaktadır. Tarama testi aşamasında ise bireyin yaşadığı psikolojik sorunun düzeyi öğrenilmektedir. Bireysel terapi, aile terapisi ve daha farklı birçok psikoterapi tedavisinin uygulandığı Buca Psikolog bu konuda eğitimli uzmanlar ile tedavi yapmaktadır. Bireysel olarak uygulanan terapi ise 50 dakika, aile terapisi 90 dakika sürmektedir. Bu süreler, bireylerin yaşadığı psikolojik sorunların düzeyine göre değişiklik gösterebilir. Ancak ilk seanslar, bir sonraki seanslara kıyasla daha uzun olabilir.

Buca Psikoloji Merkezi

Psikolojik sorunlar ve ruh sağlığı ile ilgili problemler kişinin hayatını zorlaştırmakta ve daha ciddi hastalıklara yol açmaktadır. Bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için ise bir psikoloğa başvurulması gerekmektedir. Aile danışmanlığı, ruh sağlığı, depresyon, çocuk ergen ve ruh sağlığı alanlarında tedavi hizmeti veren Buca psikoloji merkezine başvuruda bulunarak hemen tedaviye başlayabilirsiniz. Uzman psikologlar tarafından tedavi edileceğiniz bu psikoloji merkezinde farklı durumlarınız için de destek alabilirsiniz. Çocuklarınızın ruhsal ve zihinsel gelişiminin durumunu da takip edebileceğiniz psikoloji merkezine farklı alanlarda da başvurabilirsiniz.

İzmir Buca Psikolog Psikoterapi Tedavisi

Depresyon, aile sorunları, sosyal çevre sorunlarına bağlı olarak psikolojik rahatsızlıklar yaşatan kişiler için geliştirilmiş tedavi yöntemleri ve tarama testleri bulunmaktadır. Bu tarama testleri ile bireyin içinde bulunduğu psikolojik durum tespit edilir ve tedavi uygulaması uygun bir şekilde yapılır. Psikolog İzmir Buca psikoloji alanında uzman destek ile tedavi sürecine  başlayan ve psikoterapi uygulayan bir psikoloji merkezidir. Bireysel, aile ve evlilik ilişkisi konusunda psikoterapi tedavisi alabileceğiniz Buca psikoloji merkezinde çocuklar için de psikolojik tedavi uygulanmaktadır. Psikolojinin her alanında geliştirilmiş tedavi yöntemleri ile hizmet veren Buca Psikolog merkezine iletişim numarası aracılığıyla ulaşıp muayene için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!