Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Bergama Psikolog

Bergama Psikolog – Aile ve Evlilik Terapisti...

Bergama Psikolog

Bergama psikolog , İzmir-Bergama psikolojik danışmanlık merkezi. Psikoterapi, panik atak, kaygı, anksiyete, evlilik çift terapisi, aile danışmanlığı

Bergama Psikolog – Aile ve Evlilik Terapisti – Uzman Ekip

Bergama psikolog” , aile – evlilik – çift terapisti arayan hemşehrilerimiz için psikolojik danışmanlık almak isteyenlere özetle bilmeleri gereken bilgileri, psikoterapi süreci ile ilgili sık sorulan soruları cevapladığımız yazımıza hoş geldiniz. Bergama’da psikolog ihtiyacı bulunan halkımıza hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

İzmir’de 4 şubesi bulunan Aybros Psikoloji merkezi profesyonel ekibi ve yılların tecrübesiyle, alanında uzman ekibiyle danışanın problemine göre uygun psikologdan destek vererek, en etkili yöntemlerle çalışma yapmaktadır.

Her biri alanında uzman ve yetkin personelimizle tüm sorunlara ilişkin kurumsal yaklaşım ve samimi anlayış doğrultusunda verdiğimiz profesyonel hizmetten, danışanlarımızın Aybros Psikolojik Danışmanlık & Gelişim Merkezi’nden memnun bir şekilde ayrılmasını arzu ediyoruz.

Randevu No: 05384812084

Bergama’da En Çok Tavsiye Edilen Psikolog EkibimizMemnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten araştırarak buldum yorumlar çok olumluydu iyi ki de destek almışım diyorum. Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri Merve hocama başvurmak oldu. Panik atak hastasıydım hocama başvurmadan önce ilaç tedavisi aldım terapiler aldım iki ayrı psikologdan fayda etmedi. Bence bu hastalığı bilen anlayan uzman yardım etmeli. Yeri geldi bana ölmezsin dahi dedi bir uzman. Merve hocam bana öyle anlayışlı yaklaştı ne yaşıyorum öyle anladı ki aha dedim işte sonunda doğru yerdeyim ve ümidim inancım aşırı arttı. Panik atak artık beni rahatsız etmiyor kafama takmıyorum. Olmadığım kadar enerjik hayat doluyum. Birkaç ay gibi sürede kendime geldim dik durmayı hatırladım. Varsa atakları olan bunalıp çaresiz hisseden ben Merve beyi 1 sn düşünmeden öneriyorum. Kendisi birçok hastaya merhem olan biri, bana da büyük faydası oldu çok şükür teşekkürler onlarca yüzlerce kez. İlgilenen sekreterlere kadar selamlar

me….r Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

ir…..r. Doğrulanmış Kullanıcı


Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

asl…..e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

Uğur N. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.

Ümran S. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


3 seans psikolog desteği aldım ve çok fayda gördüm. İyi ki gitmişim ve başka sorunlarım olduğunda da gideceğim bir kurum.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Muhammed Ergen Doğrulanmış Kullanıcı


Isinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulundugu bir kurum. Biz aile terapisi icin basvurduk, 6. seansimizi da yaptik cok degisim yasadik, gelisme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacagız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikologumuzu

Hasan Hüseyin A. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Burak N. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldıgımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergamada psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Sogukluklar kirginliklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Mehmet I. Doğrulanmış Kullanıcı


Merve Hanım alanında uzman ve işini layıkıyla yapan çok iyi bir insan. Her türlü derdimi anlatabildiğim en iyi arkadaşım. Tavsiye ederim, çok memnun kalacaksınız.

Fatma Ö. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim bir anda Merve Hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine uzun süredir gidiyorum bana her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Serap T. Doğrulanmış Kullanıcı


 

Destek Alan Bazı Danışan Yorumları

6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

Gül S. Doğrulanmış Kullanıcı


17 yaşında ergen oğlum var ve derslerine karşı aşırı ilgisizdi. Okul başarısı çok düşmüştü ve sürekli bilgisayar oynuyordu. İleriki hayatını olumsuz etkilememesi için ergen psikoloğundan bir destek almaya karar verdim. Oğlumu psikoloğu seveceğini devam edeceğini düşünmüyordum ama durum öyle olmadı 🙂 Beklediğimden çok daha memnun kaldım.

İlker L. Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumun aşırı şımarıklığı ve şiddete merakı olması sebebiyle tavsiye üzerine Bergama uzman çocuk psikoloğuna gittik. Her seans sonunda bayağı bir gelişme kaydettik. Yavaş yavaş aklı başında ve uslu bir çocuk oldu. Gerçekten uzman ve çocuk psikolojisinden çok iyi anlayan bir pedagog

Hande E. Doğrulanmış Kullanıcı


İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu

Mehmet T. Doğrulanmış Kullanıcı


Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.

Nur A. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler

Aslı V. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Hilal hanım, çok teşekkürler. Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İrem K. Doğrulanmış Kullanıcı


4 seans Merve hocadan çift terapisi desteği aldık. Evliliğimiz öyle bir noktaya gelmişti ki artık boşanacaktık. Aşamadığımız yıllardır birçok sorun vardı, ne yapacağımızı bilemedik ve bu noktada Merve hanımla. İyi ki tanışmışız diyorum çünkü kendisi sayesinde evliliğimiz kurtuldu diyebilirim. Olaylara ne kadar yanlış bakıyormuşuz meğer. Bize çok şey kattı Merve hoca katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ümran G. Doğrulanmış Kullanıcı


Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

Gaye Z. Doğrulanmış Kullanıcı


3 yıldır yaşadığım panik atak sorunum vardı. Bergama psikolog arayışındaydım. Ne dışarı çıkabiliyor ne hayattan zevk alabiliyordum. Bir çıkmaza girmiştim sanki. Hilal hocayla tanıştıktan sonra hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Kendisini bir arkadaşım tavsiye etmişti ve internetten araştırdığımdan çok daha fazlası diyebilirim. Kısa bir sürede seanslarıma düzenli devam ettim ve çok memnun kaldım. Keşke ve keşke daha önce tanışsaymışım diyorum. Kendisine çok ama çok teşekkürler.

Yağmur P. Doğrulanmış Kullanıcı


Aile içerisinde sürekli anlaşmazlıklar yaşıyorduk. Artık birbirimizle iletişim kuramıyorduk ve evde huzurumuz kalmamıştı. Aybros psikolojiden aile terapisi desteği aldık ve uzmanımızın profesyonelliği bize yansımıştı. Her seanstan sonra farkındalığımız daha çok artıyor ve olaylara bakış açımız farklılaşıyordu. Şu an halimizden çok memnunuz ve eski huzurumuza geri kavuştuk. Artık bir sorunla karşılaşsak bile kazandığımız yöntemler sayesinde çok daha doğru bir şekilde çözebiliyoruz.

Hande T. Doğrulanmış Kullanıcı


Eşimle aramızda kıskançlık ve iletişim sorunları vardı. Bu durum ikimizi de olumsuz etkiliyor ve artık hayattan zevk alamıyorduk. Bergamada psikolog ararken Aybros psikolojiyle karşılaştık ve bir tanığımda buradan destek almıştı. Onunla görüştüm ve memnun kaldığını söylemişti. Gerçekten bize çok iyi geldi. Evlilik sorunları yaşayan herkese mutlaka tavsiye ederim. İşlerinde çok başarılı ve ilgililer.

Ersin F. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Anksiyete ve Takıntı sorunum için destek aldım. 25 yaşındayım. Açıkçası 2 seans sonra bu kadar değişeceğimi bilmiyordum. İlk zamanlardan itibaren çok güzel bir şekilde olumlu değişimler yaşadım. Tabii seanslarıma düzenli devam ettim bırakmadım. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

Perihan P. Doğrulanmış Kullanıcı

Randevu No: 05384812084

Bergama Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmetlerimiz

  • Bireysel ( Yetişkin ) Psikolojik Danışmanlık
  • Aile Terapisi ve Danışmanlığı
  • Evlilik ve Çift Terapisi
  • Çocuk Psikoloğu ve Pedagog
  • Ergen Terapisi
  • Psikolojik Testler
  • Zeka Testleri
  • Cas Testi
  • Wisc-r Testi

Diğer tüm danışmak istediğiniz konular için bize ulaşabilir, detaylı bilgi alıp randevu alabilirsiniz.

Ne Zaman Bergamada Psikolog Desteği Alınabilir

Tek başına yalnız, anlaşılmamış, çaresiz, ümitsiz hissettiğiniz, çözemediğiniz problemleriniz varsa. Eskiden tat aldığınız, keyif veren şeylerden artık mutluluk duyamıyorsanız. Hayatınızı, ilişkinizi, işinizi, kendi düzeninizi ya da doğrudan ailenizi etkileyen sorunlardan şikayetçiyseniz. Eşinizle, partnerinizle iletişim kuramıyorsanız, ilişkinizde kopukluklar soğukluk hakimse, boşanma dillendiriliyorsa. Anksiyete, panik atak, kaygı problemleri, depresyon gibi psikiyatrik problemlerle mücadele ediyorsanız. İlaç kullanıyor fakat yeterli bulmuyorsanız. Bu ve benzeri problemlerde alanında yetkin bir psikolog ile Bergama psikolog ve psikolojik danışmanlık sürecine başlamanız uygun olacaktır.

Bergama Psikolog Seans Ücretleri

İzmir’in birçok semtinde özel psikolog ücretleri değişiklik göstermekle birlikte Bergama psikolog seans ücretleri 200 tl ile 300 tl arasında değişmektedir. Ücretler kurum ve uzmana göre değişebilmekte. Ücretlerin değişmesinde bireysel seans mı aile terapisi mi olduğu, seansların ne kadar sürdüğü(evlilik-çift danışmanlığında süre normal seanstan fazla sürebilmekte) etkilidir.

Bergama’da Psikolog

”Bergama devlet hastanesinde psikolog var mı?” sorusu hemşehrilerimiz tarafından tarafımıza iletilebiliyor. Bergama’da devlet hastanesinde psikolog hizmeti olmakla birlikte kurumumuz gibi özel psikolog da bulunmakta ve hizmet sunmaktadır.

Bergama Psikolog mu Psikiyatrist mi?

Danışma öncesi bireyler psikolog mu yoksa psikiyatrist mi onlar için en uygun bilmek istiyorlar. Kısaca özetleyelim; psikiyatristler daha çok ilaç tedavisi ile ilerleyen ruh sağlığı çalışanlarıdır. Bergama devlet hastanesi psikiyatrist hizmeti vardır. Psikologlar ise konuşma terapisi, hipnoz, EMDR, Mindfulness, Psikodinamik psikoterapi, varoluşçu psikoterapi gibi metodlarla ilaçsız tedavi ile danışanlarıyla çalışır.

Ergenlerde Sık Görülen Problemler

Ailelerin sıklıkla ergen çocukları için başvurduğu sorunlar; okul-eğitime karşı isteksizlik, aile içi çatışmalar, kuralların yok sayılması, kendine zarar verme, sınav kaygısı, aşırı telefon – bilgisayar kullanımı, isteksizlik – kronik mutsuzluk, sigara – madde kullanımı gibi zorlayıcı ve içinden çıkılmaz hal alabilen sorunlardır. Aileler kendi içinde çözemedikleri bu tür problemlerde psikolog ve pedagoglara danışmaktalar. Gerek ergen terapisi gerek de aile terapisi şekline dönüşen yaklaşımlarla değişim sağlanabilmekte.

Çocuklarda Ders Başarısızlığına – Ödev Yapmaya Karşı Dirence Dikkat

Anne babalar haliyle çocuklarının ders başarısının belli seviyenin üstünde olmasını, evde ödevlerde gereken özveriyi göstermelerini bekliyorlar. Fakat bazı durumlarda çocuklar kendi kontrolleri dışında bunları sağlayamayabiliyor. Bu tür durumlarda çocuklara ”tembel, sabırsız, şımarık, haylaz, yaramaz” gibi sıfatlar takılıp durum anlaşılmayınca daha da kötüye gidebiliyor. İlerde ergenlikte zıtlaşma, çatışmalara dönüşecek ebeveyn – çocuk problemlerine yol açılıyor.

Çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite, özgül öğrenme güçlüğü, disleksi, diskalkuli gibi eğitim hayatlarını ve hayatın diğer yönlerini doğrudan etkileyen sorunlar ailelerin gözünden kaçabiliyor. ”Çocuğuma güzellikle de sertlikle de anlattım, her yolu denedim, anlıyor gibi oluyor ama yine de yapmıyor” tarzı cümleler kuruyorsanız gelin tanışalım, çocuklarımızın geleceğini kolaylaştıralım.

Yalnız, Çaresiz, Ümitsiz Hissediyorsanız Bir Yerden Başlayalım Çözüm Var

Hayatta birçok sıkıntı, hiç bitmeyecek geçmeyecek gibi gelen sorunlar var. Tek başınıza kaldıramıyor, ağır geliyor olabilir. Canınız yanıyor, ağlıyor, hiçbir şeyden tad alamıyor da olabilirsiniz. Yüzlerce danışanımızla birçok sorununa ortak olduğumuz gibi sizinle de problemlerinize çözüm olmak için buradayız.

Aybros Psikoloji bünyesinde alanında uzmanlaşmış psikolog, pedagog, aile ve çift terapisti bulunmakta. Oyun terapisi, masal terapisi, çocuk gelişim envanteri ve testleri, dikkat testleri, zeka testleri, hipnoz, bilişsel davranışçı terapi, varoluşçu terapi gibi birçok psikoterapi yaklaşımıyla danışanlarımızı kabul ediyoruz. İzmir ve Bergama’da tavsiye edilen psikolojik danışmanlık merkezi olarak yüzlerce danışanımızın bizi seçmesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Problemler çözümsüz değildir, bazıları diğerlerinden daha zor ve çetrefillidir. Fakat muhakkak tünelden çıkışın vakti var, gelin beraber el ele aydınlığa çıkalım. Bergama psikolog ekibimiz sorunlarınızı birlikte çözmekte.

Corona Sonrası Online Terapi Desteği

Coronavirüs ile beraber evden çıkamama ve ofislerimize gelip hizmet alamayan danışanlarımız için online terapi desteğimiz talepler doğrultusunda devam etmektedir. Görüşmeler seans odası ile aynı mekanizmada gerçekleşir, tek fark danışan ve terapistler kendi bulundukları yerden kamera / telefon ile görüşmeyi yaparlar. Ulaşım, zaman, iş yoğunluğu gibi sebeplerden ofisimize gelmekte sıkıntı yaşıyorsanız online psikolojik danışmanlık için başvuru yapabilirsiniz.

Bergama’da psikolog, psikolojik danışmanlık merkezi arayanlara bilgi vermeyi amaçladığımız makalemizin sonuna geldik. Herkese sağlıklı, huzurlu günlere kavuşmasını dileriz.

Randevu No: 05384812084

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!