Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Urla Pedagog

İzmi Urla Çocuk Psikoloğu ve Pedagog...

Urla Pedagog ve Çocuk Psikoloğu 

Urla'da pedagog ve çocuk psikologu arıyorsanız İzmir'de 4 şubesi bulunan kururumuzdaki profesyonel kadrodan destek alabilirsiniz.

Urla pedagog olarak bütün çocuklarınıza aynı özveri ile son derece sakin bir şekilde yaklaşım göstermeye çalışıyoruz. Çocuklar dünyanın yarısını oluşturur. Onları el üstünde tutmak gerekli bütün eğitimleri vererek onları geleceğe hazırlamak gerekir. Gelecek onların elindedir. Sağlıklı oldukları sürece gelecekte çok daha sağlıklı olacaktır. Çocuğa son derece özenli bir şekilde bakım yapılması gerekilir. Bakımdan kasıt yalnızca ona yemek yedirmek, elbise giydirmek ya da barınma ihtiyacını karşılamak demek değildir. Ebetteki bunların hepsini yapmanız gerekiyor, bunlar en temel yapmanız gereken şeylerdir. Bunların yanı sıra, zihinsel, bilinçsel psikolojisi de incelenmeli ve buna dikkat edilmelidir. Çocuklar hassas varlıklardır. Onları üzmeniz, onlara kızmanız, onların yanında tartışmanız küçük çocuklara kötü örnek oluyor. Bazen kendilerini kötü hissedip içine kapanık bir hal alırken bazen de kırılgan kavgacı bir çocuk olabiliyorlar. Çok sessiz sakin ve kendini ifade edemeyen çocuklarınız var ise bunlar bir travma geçirmiş olabilir. Çocuklarınızı pedagoglara götürmeniz gerekebilir.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagog Nasıl Çalışır?

Her mesleğin belli bir prensibi var. Herkesin kendin göre iş yapma politikası bulunuyor. Pedagogların uzmanlık alanı çocukların düşünsel, ruhsal ve bilinçsel şekilleridir. Çocukların psikolojisi bozulmuş olabilir. Kendilerini iyi hissetmiyor olabilirler, altlarına kaçırıyor olabilirler, konuşamıyor, yürüyemiyor, insanlar ile iletişim kuramıyor olabilirler. Bunların hepsi bir travmanın sonucu olabilir. Küçükken çok korkmuş çok ürkmüş olabilirler. Siz ebeveynlere normal gelen tavırlar, davranışlar aslın da hiç de normal olmayabilir. Siz aileler bu sorunu göremiyor olabilirsiniz. Bu yüzden bir pedagoga başvurmak gerekir. Urla çocuk psikoloğu olarak çocuklarınızın psikolojisine önem veriyoruz.

Ergen Nedir? Ergen Psikoloğu Nasıl Olunur?

Psikolog olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık psikoloji bölümünü bitirmeniz gerekir. Başarılı olduğunuz bu dalda staj öğrencisi olarak çalışıp teorikte öğrendiğiniz bilgilerinizi pratiğe dökmeniz gerekir. Bunu da yaptıktan sonra hastanelerde işe başlayabilir ya da bir klinik açarak orada hizmet verebilirsiniz. Bu şekilde psikolog olduktan sonra hastalarınız ile birebir iletişim kurarak psikolojilerinin ne derece olduğunu ne kadar sorunlu, problemli bireylerle karşı karşıya olduğunuzu anladıktan sonra belli bir tedavi yöntemi uygulanır. Henüz yeni hastalanmış iseniz ve erken teşhis ile bizlere başvurduysanız bu sizin açınızdan çok daha faydalı bir durum olur. Urla ergen psikoloğu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için son derece dereceli bir şekilde çalışıyoruz. Bu konuda kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!