Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Karşıyaka Pedagog

İzmir Karşıyaka Pedagog...

Karşıyaka Çocuk Psikoloğu

Karşıyaka'da pedagog arıyorsanız en çok tavsiye edilen ve yılların tecrübesiyle destek veren kurumumuzdan hemen destek alın.

İzmir Karşıyaka pedagog ekibimizle alanında uzman çocuk psikologlarımız çocuklarda görülen tüm psikolojik sorunlara yılların tecrübesiyle profesyonel destek vermektedir. Danışma sürecinde en etkili ve bilimsel yöntemler kullanılmakta olup danışana göre çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır. Kurumumuzda danışan gizlilik ilkesi esas alınıp güvenilirlik sağlanmaktadır. İzmir’in önde gelen psikolojik danışmanlık merkezi olan merkezimiz en çok tavsiye edilen kurumlar arasında yer almakta ve her konuda şeffaf olmaktayız.

Karşıyaka Şubesi – Çiğli Şubesi – Gaziemir Şubesi ve Bergama Şubesi olmak üzere 4 farklı şubede uzman psikolog ve pedagoglarımız hizmet vermektedir.

Karşıyaka’da Pedagog Arıyorsanız Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Pedagog ve çocuk psikologları rehberlik ve psikolojik danışmanlık veya psikoloji lisansından mezun olması gerekmektedir. Çocuk psikoloğu olan kişinin tecrübesi ve hizmet verdiği süreye dikkat etmelisiniz. Ayrıca destek aldığınız uzmanın hangi alanlarda çalıştığını ve hangi alanlarda uzmanlaştığına dikkat ediniz. Bizden profesyonel destek alan danışanlarımızın yorumlarını okuyabilir ve uzmanlarımızı inceleyebilirsiniz. Merkezlerimizde çocuklarda görülen bütün problemlere yönelik profesyonel ve alanında uzman pedagoglar tarafından destek verilmektedir. Karşıyaka pedagoglarımız destek verirken hem ebeveynlerle hem de çocukla görüşmeler yapmakta ve probleme en uygun ve en hızlı şekilde destek vermektedir. Bizden profesyonel destek alan danışanlarımızın yorumlarını okuyabilir ve uzmanlarımızı inceleyebilirsiniz.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuklarda ve Ergenlerde Sık Görülen Sorunlar

 • Çocuklarda Davranışsal Bozukluklar
 • Kaygı ve Korku Bozuklukları
 • Konuşma Bozukluğu
 • Okul ve Çevre Uyum Bozuklukları
 • Kaka Tutma – Tuvalet Sorunları
 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
 • Öğrenme Bozuklukları
 • Okul Korkusu
 • Yeme Bozuklukları
 • Sınav Kaygısı
 • Takıntılar ve Tik Bozuklukları
 • Travma Sonrası Bozukluklar
 • Zeka Testleri
 • Gelişim Testleri
 • Oyun Terapisi
 • Masal ve çözüm odaklı terapi
 • Cas Testi
 • Zeka Testleri
 • Wisc-r Testi

Ergenlerdeki Sorunlar

 • Gelişimsel Sorunlar
 • Aile İçerisindeki İletişim ve Çatışma Problemleri
 • Öğrenci ve Yaşam Koçluğu
 • Riskli Davranışlar
 • Korku ve Sınav ve diğer Kaygılar
 • Ders Başarısızlığı
 • Yalan Söyleme ve Davranış Problemleri
 • Öfke Nöbetleri
 • Kişilik Sorunları
 • Depresyon, Mutsuzluk ve Kaygı Bozuklukları
 • Cinsel Kimlik, ve Cinsel Yönelim Bozuklukları
 • Bağımlılık (internet, televizyon, bilgisayar vb.)
 • Madde Kullanımı ve Bağımlılığı
 • Yeme Bozuklukları
 • Evden ve Okuldan Kaçma
 • Özgüven Eksikliği Problemleri
 • Kişilik ve Gelişimsel Testler
 • Saldırganlık
 • Tikler

 

Danışan Yorumları

Dikkat dağınıklığı ve odaklanma sorunu olan kuzenim için buraya geldik. Daha önce de birçok yere gitmiştik fakat burası kadar ilgilenen bir yer olmadı, birkaç seans sonrasında bile gerçekten çok büyük değişim oldu. Şu an hala destek almaya devam ediyor ve eskisinden bin kat daha iyi çok teşekkür ederiz.

hül…e Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumu Karşıyaka’da psikoloğa götürdüm Aliye hanıma. Çok fazla içine kapanık ve yaşıtlarına göre hiçbir spor faaliyeti ve ders etkinliği konusunda isteksiz davranıyordu. Bana anlatamadığı şeyleri psikoloğa anlattı. Okulda çok sorunlu arkadaşları varmış bunu öğrendim. Bize bu süreçte yardımcı oldukları için Aybros Karşıyaka psikolog kliniğine çok teşekkür ediyorum.

kema…ş Doğrulanmış Kullanıcı


Yeğenim için bir arkadaş tavsiyesi üzerine gittik. Yeğenimin çok agresiflik ve dikkat problemi vardı. Bizi güler yüzlü, sıcak kanlı çalışanlar karşıladı. Doktorumuz da bir o kadar şirin. İşinde son derece profesyonel ve çok ilgili biriydi. Biz çok memnun kaldık.

tem…l Doğrulanmış Kullanıcı


Bir dost tavsiyesi üzerine gittik. Kendisi ve tüm çalışanları çok nazik ve güler yüzlü insanlar. Ofis ortamı çok sıcak. Kardeşimin panik atak sebebiyle psikolojik destek aldık. Korkularından, sorunlarından, çekincelerinden kurtuldu. Kendini daha iyi ifade eden biri haline geldi. Teşekkürler iyi ki bu pedagog gitmişiz dedik.

lal….r Doğrulanmış Kullanıcı


Kendisinden çok memnun kalmıştık. Oğlum sosyal olarak zayıftı, sosyal olarak ilişki iletişim kurmakta zorlanıyordu. Öğretmeninin tavsiyesi ile pedagog desteği aldık. Karşıyaka pedagog hizmetlerini tavsiye ederim. Oğlumun seanslar sonunda iletişimi çok gelişti.

han….u Doğrulanmış Kullanıcı


Oğlumun hırçın ve ani öfkeli davranışları için uzman desteği aldığımız kurum. Biz tavsiye üzerine bulduk internetten de araştırıp emin olduk. Oyun terapisi ve masal terapisi ile çalışıldı 2 ay gibi bir sürede değişimler görmeye başladık. Çocuğum bebeklikten beri hırçın ve zor bu yüzden fayda alabilir miyiz tereddütlerim vardı. Pedagog uzmanımız sağ olsun içimiz rahat.

yağ….k Doğrulanmış Kullanıcı


Kendisinden çok memnun kalmıştık. Oğlum sosyal olarak zayıftı, sosyal olarak ilişki iletişim kurmakta zorlanıyordu. Öğretmeninin tavsiyesi ile pedagog desteği aldık. Alsancak psikolog pedagog hizmetlerini tavsiye ederim. Oğlumun seanslar sonunda iletişimi çok gelişti.

pe….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuğumuzun dikkat dağınıklığı ve kaygı, karanlık fobisi sorunları için destek aldık. Çocuk psikologları çok candan ve ilgiliydi. İyi bağ kurdu anlaştılar. 4. seansı takriben kaygılarında azalma fark ettik daha doğrusu eşim fark etmiş bana söyleyince ben de daha dikkatle bakınca evet dedim önceki hali değil. Alsancak İzmir de çocuk için uzman bakıyorsunuz ben öneriyorum doğru adres.

züle….y Doğrulanmış Kullanıcı


İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Kızımın doğumundan sonra oğlumda çok fena halde kıskançlık başladığı donemde buradan terapi desteği aldık. Birçok sorunumuz çözüldü, daha sonra da durumu sormak için aradılar ilgilendiler. Oğlum zaten yapısı olarak zor bir çocuktu eziyet boyutuna ulaşmıştı bu yüzden çok teşekkürler tekrar.

ers…..h Doğrulanmış Kullanıcı


Kızımın kaygı problemi ve buna bağlı olarak uyku sorunları için danışmıştık 4 seans kadar gittik çözülmüştü. Her uzmanı asistanları nazik sıcak. İşinde ehil kişiler. Takıp seansları ve kafamıza takılan herhangi bir şeyde bir iki ayda bir yine randevu veriyorlar kızımızın yanında oluyorlar yönlendiriyorlar bizi sağ olsunlar. Karşıyaka psikolog pedagog arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

bül…a. Doğrulanmış Kullanıcı

 

Karşıyaka Pedagog Ücretleri ve Seans Süreleri Nedir? Seanslar Ne Kadar Sürer?

Merkezimizde çocuk psikoloğu seans ücretleri ortalama 300 – 350 tl arası değişmektedir. Seans süresi ise ortalama 60 dakikadır. Seanslar bireydeki probleme ve problemin boyutuna göre belirli aralıklarla yapılmaktadır. Kimi bireyde haftada bir seans, kimi bireyde ise 2,3 haftada veya ayda bir kere olabilmektedir. Bu ilk seans sonunda uzmanımız tarafından danışana aktarılır ve bu doğrultuda bir yol izlenir. Buradaki önemli husus problemin en etkili ve hızlı bir sürede nasıl çözüleceğidir.

Pedagog İzmir Karşıyaka Tavsiye

Karşıyaka pedagog ekibimiz en çok İzmir’de en çok tavsiye alan pedagoglardır. Çalışmaları etik ve oyun terapisi, masal terapisi, emdr terapisi, çocuklarda bilişsel davranışçı terapi, resim analizi vb. birçok bilimsel yöntemlere dayalı olmaktadır. Psikolog/pedagog seçimi yaparken kişinin destek alacağınız alanda uzman ve tecrübeli olması önem taşımaktadır. Kurumumuzda yaşanılan soruna göre bir İzmir Karşıyaka pedagog uzmanımıza yönlendirme yapılmaktadır.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!