Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Gaziemir Pedagog

İzmir Gaziemir Pedagog...

Gaziemir Çocuk Psikoloğu

İzmir Gaziemir şubemizde bulunan pedagoglarımız 0-17 yaş aralığında uzmanlaşmışlardır. Çocuk ve ergenlerdeki tüm problemlerde gaziemir pedagog ekibimiz profesyonel yöntemlerle destek vermektedir.

İzmir Gaziemir şubemizde bulunan pedagoglarımız 0-17 yaş aralığında uzmanlaşmışlardır. Çocuk ve ergenlerdeki tüm problemlerde gaziemir pedagog ekibimiz profesyonel yöntemlerle destek vermektedir. Seanslarda hem ebeveynlerle hem de çocukla birebir çalışma yapılmaktadır. İzmir’in önde gelen kurumumuzda danışan gizliliği ve güvenilirlik ön plandadır. Gaziemir çocuk psikoloğu ve ergen uzmanlarımız bu alanda oyun terapisi, masal terapisi, çocuklarda bdt vb. gibi birçok yöntem kullanmakta olup çözüm odaklı yaklaşımda bulunmaktadır.

Destek alacağınız pedagog bu alanda uzman ve belirli yetkinliklere sahip olması gerektiğine dikkat edilmeli ve tecrübeli olup olmadığı aldığınız hizmetin kalitesini de artırmaktadır. Gaziemir‘in en güvenilir ve en iyi çocuk psikoloğu ekibiyle yıllardır birçok problemi ortadan kaldırmaktan gurur duyuyor ve tavsiye edilen bir kurum olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuktaki duruma göre wisc-r, cas testi ve diğer testler uygulanabilmekte ve ayrıca psikologlarımız bu yetkinliğe sahip olmaktadır.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


 

Çocuklarda Sık Görülen Problemler ve Desteklerimiz

 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
 • Hırçınlık
 • Öfke
 • Özgüven Sorunları
 • İçe Kapanıklık
 • Tuvalet Sorunları
 • Okul Sorunları
 • İnternet ve Oyun Bağımlılığı
 • Eğitimsel Sorunlar
 • Yeme Bozuklukları
 • Anne – Baba’dan Ayrılma Kaygısı
 • Kaygı ve Korkular
 • Uyku Sorunları
 • Cas Zeka Testi
 • Wisc-r Zeka Testi
 • Yalan Söyleme
 • Konuşma Geçikmesi ve Bozukluğu
 • Kekemelik
 • Çocuklardaki Takıntılar
 • Sınav Kaygısı

Benzer ve diğer tüm problemler ve danışmak istediğiniz konular için bize ulaşıp detaylı bilgi alabilir ve destek alabilirsiniz.

İzmir Gaziemir’de Pedagog Arıyorsanız Dikkat Edecekleriniz

Öncelikli olarak pedagogun çalışma alanlarına ve uzmanlık alanlarına bakmalısınız. Çocuk psikoloğu olan uzmanın lisans programını psikolojik danışmanlık ve rehberlik veya psikoloji bölümünden mezun olmuş olması gerekir. Ayrıca destek alacağınız uzman aktif olarak danışan görüyor mu ? ne kadar süredir hizmet vermekte ? gibi konulara bakmanız gerekmektedir. Destek alacağınız kurumun bilinirliği, güvenilirliği, kurumsallığı ve tavsiye edilirliğini de dikkate almalısınız. Gaziemir‘de en çok tavsiye edilen psikolog ve pedagog arayışınız için bizleri tavsiye eden ve profesyonel destek alan danışanlarımızın yorumlarını okuyabilir, uzmanlarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!