Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Buca Pedagog

İzmir Buca'da Pedagog...

İzmir Buca Pedagog

İzmir Buca'da Pedagog arıyorsunuz Aybros Psikoloji her zaman yanınızda. Uzman Pedagoglarımız ve ilgili ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Buca Pedagog ve Çocuk psikoloğu alanlarında kendini kanıtlamış, en iyi pedagog ve tavsiye edilen Buca pedagoglar arasında yerini almış Aybros Psikoloji ile tanışmanızın zamanı geldi. İzmir Buca da yer alan kliniğimizde siz değerli danışanlarımız ve hastalarımızı ağırlamaktan sevinç duyarız. İzmir Buca’da Pedagog arıyorsunuz Aybros Psikoloji her zaman yanınızda. Uzman Pedagoglarımız ve ilgili ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagoglar ve Psikologlar Ruh sağlığının incelenmesi için, uzun yıllar boyunca eğitimler alıyorlar. 4 yıllık eğitim ve uzmanlık yaparak uzman psikolog unvanına sahip oluyorlar. Çocuklar ile yapılan görüşmeler, tamamen duygusal dünyalarına odaklanarak yapılır. Duyguların ön planda olduğu kısımda çocuklar kendilerini ifade etmeye başlıyor. Çocukların dünyaları yetişkinlere oranla çok farklıdır.

Yetişkin bir insan yaşadıklarını karşı tarafa daha rahat bir şekilde anlatabilir. Fakat çocuklar yaşadıkları durumları ifade etme konusunda bilinçli değildir. Buca Pedagog  çocuklar ile terapi yaparken oyuncaklardan destek alır. Çocukların ruhsal dünyalarına inmek için, kelimelerin adeta oyuncak dünyalarına akması gerekiyor. Çocuklar ile normal konuşarak bilgi almak mümkün değildir.

Çocukların Terapideki Psikolojisi

Buca Pedagog, yaklaşık olarak 6 yıllık bir serüvenden geçerler. Kendi alanlarında uzmanlık kazanmak için lisans sonrası yüksek lisans yapıyorlar. Buradaki amaç, yetişkin, ergen ve bütün bireyler ile aynı dili konuşabilmektir. Terapide üç tane kişilik yapısı ile karşılamak mümkündür. Bu kişilik yapıları yetişkin olan bireyler için geçerlidir.

Çocuklar küçük oldukları için henüz gelişimsel serüvenlerini tamamlayamazlar. Duygusal ve düşünsel dünya terapi ile sınırlarını değiştirir. Dertlerini, sıkıntılarını ve yaşadıkları depresyon anlarını en rahat şekilde psikoloğa aktarıyorlar. Normal şartlarda bir arkadaşa duyguları anlatmak kolay değildir. Fakat psikologlar yıllar boyunca eğitim alarak işin ehli haline gelmişlerdir.

Psikologların Terapi Odasındaki Süreçleri

Buca Pedagog ve Çocuk psikoloğu terapi odasında terapatik bir görüşme yapmaya çalışıyor. Çocukların duyguları daha narindir. İfade ederken çok utanıp iç dünyalarına doğru kapanabilirler. Çocuk anlatamadığı yerde kendisini beden dili ile ifade etmeye başlar.

Özellikle Buca Pedagog geçiş döneminde bir bocalama yaşadıklarını fark ediyor. Rengin tonları ergen birey için sabittir. Yaşam tamamen siyah veya tamamen beyazdır. Arada bir yerlerde hiçbir şekilde sabit olan renk ortaya çıkmıyor. Değişkenlik arasında ruhsal geçişler oluşabilir. Değişkenlik ve ani değişen karakter ergenlik döneminin özelliği haline gelebiliyor. Psikologlar ergen birey ile konuşarak hayata farklı pencerelerden bakmalarına destek olurlar. Psikologlara göre ergenlik dönemi 12-21 yaş arasını kapsıyor. Bu nedenle Aybros danışmanlık merkezinden psikolojik destek alınabilir. Randevu alarak terapi görülebilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!