Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Bornova Pedagog

Günümüzde anne baba olmak oldukça zor bir hal aldı...

İzmir Bornova Pedagog

Günümüzde anne baba olmak oldukça zor bir hal aldı. Herkesin çocuk sahibi olması ve bu çocuklara bakamama gibi sorunlar meydana gelmektedir. Çocukları en iyi şartlarda yaşatmak için, onları korumak, giydirmek ve beslemek gerekir.

Günümüzde anne baba olmak oldukça zor bir hal aldı. Herkesin çocuk sahibi olması ve bu çocuklara bakamama gibi sorunlar meydana gelmektedir. Çocukları en iyi şartlarda yaşatmak için, onları korumak, giydirmek ve beslemek gerekir. Ancak çocuk bakımı denilince akla sadece bunların gelmesi oldukça yanlış bir yaklaşımdır. Çocuklar geleceğe mirastır ve onları en iyi şekilde yetiştirmek sadece anne babanın görevi değil, aynı zamanda toplumun da görevidir.

Çocuk anlamaz gördüğünü uygular. Bu yüzden toplum olarak iyi bir yere gelmek istiyorsak çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmemiz gerekir. Bornova pedagog bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Çocukları sadece fiziksel yönden değil aynı zamanda duygusal ve zihinsel açıdan da gelişimlerini tamamlayıp tamamlamadıklarını takip etmeniz, bu konuya dikkate etmeniz gerekir.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagog Nedir, Çocuklarla İlişkisi Nasıldır?

Bornova Pedagog çocuk psikoloğu olarak çocuklarınızın psikolojisine son derece önem veriyoruz. Çocukların zihinsel açıdan gelişimini bir pedagog yardımı ile takip edebilirsiniz. Çocuklar çok hassastırlar ve her şeye alınıp kırılabilirler. Birçok şey onlarda travma etkisi yaratabilir. Bu konuda uzman bir kişiden yardım almanız çok doğru bir karar olacaktır. Pedagoglar 0- 12 yaş arasındaki çocukların zihinsel, sosyal ve duygusal yönden ruh sağlıklarını takip edip gelişimlerine dikkat çekiyor. Onlar ile samimi bir bağ kurarak rahat olmalarını kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini sağlıyor. Gerekirse ruh sağlığı açısından çocuklara destek oluyorlar. Çocuklar her şeyden çok kolay bir şekilde etkileyebiliyorlar. Bu yüzden onların yanında her şey konuşulmamalı, onların yanında sesiniz yükselmemeli ve de tartışmamalısınız.

Pedagoglar Ne İş Yapar?

Halk arasında bilinen yanlış bir şey vardır. Oda şudur; pedagoglar çocuk doktorudur. Bu algı tamamen yanlış bir tabirdir. Çocuk doktorları, çocukların yalnızca fiziki sağlık muayeneleri ile ilgilenirken, pedagoglar çocukların zihinsel sağlık ve ruhsal sağlıkları ile ilgilenmektedirler. Pedagoglar, çocukların hayatlarında yasadıkları travmaları, gelişimsel, zihinsel ve sosyal problemleri gidermek amaçlı destek olan kişilerdir. Bu konuda uzman bir şekilde eğitim alırlar. Öte yandan da pedagoglar ebeveynler ile de iletişim halindedirler. Pedagogların görevleri arasında yer alan bir diğer şey ise çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmesi için ailenin bilgilendirilmesi gerekilir. Aynı zamanda Bornova Pedagog ergen psikoloğuda vardır. Ergen denilen gruba da psikolog ihtiyacı olabiliyor. Ergenlerin de çok çabuk psikolojileri bozulabiliyor ve karakterleri tam oluşmadığı için farklı şeylere yönelim sağlıyorlar. Bu konuda kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

 

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!