Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Bergama Pedagog

İzmir Bergama Pedagog...

Bergama Çocuk Psikoloğu

Bergama'da pedagog arıyorsanız uzman çocuk psikologları ve pedagoglarımızdan çocuğunuzdaki problemler için profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Çocuklar, bir ülkenin geleceğidir. Geleceğin mimarları olarak onlardan beklenti, bir hayli fazladır. Pedagog, geleceğin mimarı olarak gördüğümüz bu çocukların bilhassa zihinsel gelişimini ve psikolojisini takip eden, muhtemel sorunlar karşısında danışmanlık yaparak çözüm üreten uzmanlara denilmektedir. Bergama pedagog yalnızca psikolojik problemler hususunda değil; aynı zamanda duygusal, zihinsel, sosyal ve fiziksel açılardan da doğru çocuk yetiştirme adına rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunarlar.

Bergama pedagog böyle sorunlarla veya problemlerle karşılaşıldığı vakit değerlendirilmesi gereken önemli bir seçenek olarak karşımızda durmaktadır. Ebeveynin çocuğu adına üzerine düşen en önemli görev ve sorumluluk, kuşkusuz büyüme aşamasında onun ruh halinin en doğru şartlar içerisinde gelişmesini sağlamaktır. 4 şubesi bulunan, İzmir’in önde psikolojik danışmanlık merkezi olan kurumumuzda danışan gizliliği ve güvenilirlik ön planda olmaktadır. Ayrıca çocuk psikoloğu ve pedagoglarımız sadece bu alanda çalışmakta ve yılların tecrübesiyle çocuklarda görülen tüm problemleri en etkili ve en kısa sürece çözüme kavuşturmak için profesyonel destek sağlamaktadır.

Bergama pedagog uzmanlarımız tarafından destek verilen bazı konular

 • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
 • Alt ıslatma
 • Tuvalet sorunları
 • Kekemelik
 • Okul Sorunları
 • Gelişimsel Sorunlar
 • Hırçınlık
 • Öfke
 • Yalan Söyleme
 • Sürekli ağlama
 • İçe Kapanıklık
 • Özgüven Sorunları
 • Davranış bozuklukları
 • Duygusal Sorunlar
 • Konuşma bozuklukları
 • Öğrenme güçlüğü
 • Geç konuşma
 • Cas Testi
 • Zeka testleri
 • Wisc-r Testi

ve bunlar gibi diğer tüm sorunlarınız için Bergama’da pedagog arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagog / Çocuk Psikoloğundan Ne Zaman Destek Alınımalıdır?

Çocuk gelişimi ve büyümesi sırasında pek çok problemle veya sorunla karşılaşılabilmektedir. Ancak ille de sorun olduğu vakit pedagoga ve çocuk psikoloğuna gidilecek diye bir kural yoktur. Bazen sadece belli konularda danışma hizmeti almak için de pedagoga ve çocuk psikoloğuna başvurulabilir. Pedagog Bergama yöresinde akla gelen tüm sorularda, sorunlarda ve konularda kapsamlı bir şekilde hizmet vermekte; danışanların veya ebeveynlerin yeterli bilgiye sahip olarak danışma merkezinden ayrılmalarını arzu etmektedir. Bu, hemen hemen tüm pedagogların ve çocuk psikologlarının amaçladığı ve arzuladığı bir durumdur. Bir pedagogdan veya çocuk psikoloğundan yardım alınacağı vakit kesinlikle tereddüt edilmeden irtibata geçilmelidir.

İzmir Bergama Tavsiye Edilen Uzman Pedagog Merkezi

İzmir Bergama pedagog, ebeveynlerin göremediği ve çocuk üzerinde olumsuz etki bırakan davranışları, uzmanlığı gereği rahatlıkla görüp düzeltilmesi konusunda aileye danışmanlık hizmeti vermektedir. Çocukların ruhsal gelişimleri konusunda ailelere psikolojik destek veren ve onlara doğru davranışlar hususunda yardım elini uzatan pedagoglar, çocukların eğitim hayatında karşılaştığı sorunlar konusunda da çocuklara ve ebeveynlerine yardımcı olurlar.

Son yıllarda kaliteli ve bilinçli çocuk yetiştirmeye fazlasıyla ilgi gösterilmeye başlanmıştır. Bu durum alanında uzman kişilerden profesyonel destek almayı da beraberinde getirdi. Çocuk yetiştirmenin son derece zorlu bir eylem olduğu düşünülecek olursa; Bergama çocuk psikoloğu uzmanlarımız her zaman için başvurulabilecek ve profesyonel destek alınabilecek kişilerdir.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!